ניקוי שטיחים:

רבים שואלים למה צריך לנקות את השטיח בצורה יסודית ולא רק עם שואב.
אנו נענה לכם בצורה פשוטה, השטיח צובר קרדית אבק, הוא מתלכלך מאוכל ושתיה, ילדים שמשחקים עליו והשואב לא מנקה את השטיח בצורה יסודית ומעמיקה. ישנם סוגי שטיחים רבים, ולכן חשוב לנקות את השטיח בצורה המתאימה לו. בעזרת הצוות של אין לכלוך תהנו מניקוי מעמיק ויסודי של השטיח ותהנו מחיטוי מתנה!

החזרת הצבע לשטיח:

עם הזמן השטיח שלנו מתבלה או צובר המון אבק במהלך השנים שקשה מאוד להוריד עם שואב. אבל אתם כל כך אוהבים את השטיח ואינכם רוצים לזרוק אותו. מה עושים? מחזירים את הצבע לשטיח! בעזרת הצוות של אין לכלוך תהנו מניקוי עמוק ויסודי לשטיח שלהם ואף לחידוש בד השטיח. לאחר הניקיון תראו את השטיח באור חדש ולא תצטערו שביצעתם את הניקוי. אנו משתמשים בחומרים הכי איכותיים והמכונות הכי חדישות בשוק בתחום ניקוי השטיחים. בנוסף, אנו מתאימים את שיטת הניקוי לסוג השטיח ושומרים על האיכות שלו.

טיפול בקרדית האבק:

ככל שאנו נמצאים יותר על השטיח ואוכלים עליו או משחקים עליו עם הילדים הוא צובר קרדית אבק. קרדית האבק אינה טובה, ולכן כדאי לנקות את השטיח אחת לתקופה ולחטא אותו. בעזרת צוות הניקוי של אין לכלוך תהנו מניקוי ייסודי ומעמיק לשטיח הבית שלכם. תוכלו לשבת עם הילדים ולהנות מריח טוב ושטיח נקי. כמובן שאנו ממליצים לשמור על הניקיון ולהימנע מאכילה ושתיה על השטיח, בכדי להימנע מכתמים העלולים להוביל להצטברות חיידקים.