ניקוי שטיחי הרכב:

חשוב לשמור על ניקיון הפנים של הרכב בכדי למנוע הצטברות של חיידקים ובלאי. שטיחי הרכב מתלכלכים מהאשפה שאנו זורקים עליהם, ומסוליות הנעליים שלנו שלא תמיד נשארות נקיות. חשוב לשמור על שטיחי הרכב נקיים בכדי למנוע את התבלות הרכב ולשמור על סביבה נקיה. בעזרת צוות הניקיון של אין לכלוך המגיע עד לביתכם עם המכשירים המתקדמים בתחום הניקיון ועם חומרי ניקיון המתאימים לשטיחי הרכב, תוכלו להנות מרכב נקי שנראה טוב וכיף לנהוג בו.

ניקוי ריפודי הרכב:

בזמן הנסיעה ברכב אנו שותים אוכלים ואם יש ילדים הלכלוך גובר. הצטברות לכלוך ושפיכת משקאות על ריפודי הרכב גורמות להצטברות כתמים וחיידקים ברכב. אם ביצעת ניקיון ידני והכתמים לא ירדו זה כנראה כי לא השתמשתם בציוד ובחומרים המתאימים. בכדי לשמור על הרכב נקי ולמנוע את רמת הבלאי, מומלץ לנקות את הרכב אחת לשבועיים. בעזרת צוות אין לכלוך תהנו מניקיון יסודי ומעמיק של מושבי הרכב. בעזרת מכשירים מתקדמים בתחום וחומרי ניקיון איכותיים נוריד כל כתם ונחדש את הריפוד בכדי להעלות את ערך הרכב.

ניקוי וחידוש ריפודי בד ועור:

תהליך ניקוי ריפוד הבד/ העור אינו פשוט. אם נשתמש בחומרי ניקוי לא איכותיים שאינם מתאימים לניקוי הריפודים הם עלולים לההרס. בנוסף, לא כל חומר ניקוי מצליח להסיר את כל הכתמים והלכלוך מהריפוד. בכדי לשמור על אורך חיי הריפודים מומלץ להעזר בחברת ניקוין מקצועיות כמו : "אין לכלוך" המגיעה עם צוות מקצועי עד לביתכם ומנקה ומחדשת לכם את הריפודים במהירות. במידה והריפוד כבר בלוי גם לזה יש לנו פתרון אנו מתקנים ריפודים ואתם נהנים מריפודים חדשים. אל תוותרו על הריפודים שלכם, תנקו אותם בשביל ההרגשה הטובה שלכם.