הספה היא המקום הנוח שאנו יושבים בו כדי לנוח, לבלות עם חברים, לצפות בטלוויזיה ועוד. כאשר אנו מארחים או סתם צופים בסרט ומנשנשים תוך כדי לפעמים נופלות חתיכות מזון על הספה. חתיכות אלו עלולות לגרום להופעתם של כתמים וחיידקים על הספה.

בנוסף לכך, הספה שאנו יושבים עליה וגם במידה ולא יושבים עליה על בסיס יום יומי צוברת אבק ולכלוך. נשימת אבק אינה טובה לבריאות, ולכן אנו ממליצים על ניקוי מקצועי לספה עם צוות אין לכלוך המגיעים לביתכם עם המכשור המתקדם וחומרי הניקוי הטובים ביותר.

אם יש בביתכם ילדים קטנים שמשחקים בסלון ומטפסים על הספות עם נעלים, מקשקשים על הקירות ומלכלכים את השטיחים והריפודים. אין צורך לקנות ספה חדשה או להתבייש להזמין אורחים הביתה מחשש מהנראות של הסלון. יש פתרון מושלם והוא נקרא ניקוי ספות בצורה מקצועית, עם מכשור מתקדם וחומרי ניקוי איכותיים.

כמובן, שבכל בית יש חומרי ניקוי ואפשר לשאוב את הספות ואף לנקות את הספה עם מים וסבון בצורה עצמאית. אך יש לכלוך שמצטבר גם בתוך ריפודי הספה ואותו קשה להוציא מבלי מכשור מיוחד. את הספה יש לייבש בשמש במידה והרטבתם אותה, אבל יש לשים לב למשך הזמן שהיא בשמש בכדי שהיא לא תקבל כתמי שמש.
את השאיבה אפשר לבצע תמיד כטיפול משמר לספה, אבל הניקוי הייסודי חייב להתבצע לפחות אחת לשנה בכדי להשמיד את קרדית האבק והחיידקים הנמצאים על הספה.

הצוות המקצועי של אין לכלוך מספק מענה לכל הספות בכל הגדלים. אנו מנקים את כל הכתמים מכל סוגי הריפודים תוך זמן קצר! לאחר שתזמינו אותנו לא תצטערו, הספה שלכם תראה כמו חדשה ותוכלו לחזור לארח בכיף מבלי לחשוש מתגובות האורחים. ניקוי ספות לשביעות רצון הלקוח ושימוש בחומרי חיטוי לאחר הניקוי זוהי המומחיות שלנו.